Finanse Podkategoria: Finanse

Sortuj po:

 • Biuro rachunkowe Toruń Poltax »

  Biuro rachunkowe Poltax to prężnie rozwijająca się firma, która pomaga wielu regionalnym przedsiębiorcom. Nasi pracownicy to zbiór kompetentnych i wszechstronnych specjalistów w zakresie finansów i księgowości. Z całą pewnością szeroka wiedza i otwarcie się na nowoczesne rozwiązania księgowe, sprawia, że jesteśmy w stanie współpracować z Klientami z wielu branż i skutecznie rozliczać ich wydatki. Prowadzone przez nasze biuro usługi rachunkowe to gwarancja skutecznego rozwoju Twojej firmy.

  Biuro rachunkowe Poltax prowadzi kompletne usługi finansowe, takie jak obsługa pełnej księgowości dla małych i dużych firm. Zlecając nam rozliczanie swoich finansów, będziesz mógł sprawować większą kontrolę nad swoim biznesem. Przygotowywane przez nas analizy finansowe ułatwią Tobie podejmowanie rozsądnych i konstruktywnych decyzji.

  Firma Poltax oferuje także kompleksową pomoc przy rejestracji działalności gospodarczej. Będziesz mógł na nas liczyć na etapie wypełniania właściwych papierów. Wspólnie wybierzemy odpowiedni system rozliczeń podatkowych. Oferujemy również funkcjonalne programy do zarządzania finansami firmy, przez które nie zgubisz się w nie co skomplikowanym świecie podatków.

  Dla naszej firmy najważniejsza jest jasność działań i dotrzymywanie umówionych terminów. Wszystkie usługi świadczymy w oparciu o szeroką wiedzę w dziedzinie prawa i bogate doświadczenie w pracy z różnorodnymi firmami. Praktyczne programy księgowe umożliwiają nam skuteczniej rozliczać Twoje rachunki i korzystniej analizować sposób prowadzenia biznesu. Z nami Twoja firma będzie lepiej prosperować.

  Data dodania: 17 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie pit 37 »

  Razem ze zbliżającym się czasem, jak to musimy wypełnić rozliczenie PIT zaczynamy rozmyślać czy damy sobie sami z tym radę. Wiadomo może pójść do rzetelnego księgowego, który wykona to za nas. Aczkolwiek należy pamiętać o tym, iż zmarnujemy nie tylko swój czas, ale także i pieniądze. Stąd też coraz większa ilość osób postanawia wyszukać w necie programów, jakie spowodują, iż sami sobie z tym zaradzimy. Na pewno natrafimy przynajmniej na kilka. Lecz nie wszelkie są bezpłatne, a czasami bywa i tak, iż wyłącznie zwykłe opcje są nieodpłatne. Warto zatem od początku zajrzeć na stronę www.rozliczenie-pit-37.pl i skorzystać z programu, jaki jest tam dostępny. Ma on wiele korzyści. Pierwszą spośród nich jest niewątpliwie to, iż nie damy ani grosza za wykonanie rozliczenia. Jest on również niezwykle łatwy. Dzięki czemuż nawet osoba, która będzie posiadała pierwszy raz do czynienia z tegoż rodzaju programem na pewno poradzi sobie z jego obsługą bez problemu. Każdego roku będziecie mogli sami się rozliczyć. Bardzo polecamy.

  Data dodania: 24 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Radzińska »

  Notariusz to osoba zaufania publicznego, której podstawowy celem jest zapobieganie sporom prawnym. Będąc doświadczonym właścicielem Kancelarii notarialnej w Toruniu, dobrze wiem jak chronić Państwa interes prawny przed niespodziewanymi okolicznościami. Mogą zaufać Państwo mojej nieograniczonej znajomości regulacji prawnych i moim zdolnością rzetelnego wykonywania obowiązków.
  Kancelaria notarialna Toruń wykonuje czynności notarialne, związane z:
  - redakcją aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, projektów aktów i oświadczeń woli;
  - przekazaniem oświadczeń i spisywaniem protokołów;
  - przyjmowaniem na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych.
  Kancelaria notarialna w Toruniu powstała w odpowiedzi na potrzeby swoich Klientów. Doświadczony i sumienny notariusz to w dzisiejszych czasach prawdziwy skarb. Zachęcamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług notarialnych. Zapewniamy rozwiązania na każdą kieszeń. Kancelaria Notarialna Aleksandra Radzińska

  87-100 Toruń, Szeroka 7

  Telefony:694 165 002

  Data dodania: 24 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Niezależny doradca finansowy Tomasz Wostal »

  Skorzystanie z usług doradcy finansowego jest w Polsce coraz bardziej popularne. Dzięki optymalnemu doradztwu kredytowemu lub finansowemu jesteśmy w stanie powybierać odpowiednią dla siebie ofertę kredytu, dopasowaną do naszych wymogów i możliwości. Niezależny doradca finansowy pokaże nam warto uwagi kredyty. Powinniśmy zwrócić uwagę też na to, iż korzystanie z kredytowego doradztwa jest bezpłatne. Trzeba też dopowiedzieć, iż tym sposobem bez najmniejszego problemu można wybrać propozycje różnorodnych kredytów - hipotecznych, samochodowych a także oddłużeniowych. To jest bez wahania znaczące ułatwienie, ponieważ sami nie musimy analizować dużej ilości ofert bankowych. Kredytowi doradcy wiedzą też, na co bywają narażeni potencjalni kredytobiorcy, więc mogą pomóc dobrać najbardziej optymalny kredyt. Jeśli planujemy wziąć kredyt, powinniśmy zastanowić się nad skorzystaniem z pomocy doradcy finansowego.

  Data dodania: 25 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe »

  Obligacje partycypacyjne to nowość na polskim rynku. Jest to nowy produkt, który oferuje Janvest, firma znana z udzielania pomocy firmom (pożyczki pozabankowe). Obligacje są dedykowane inwestorom, którzy chcą wiedzieć, co stanie się z ich pieniędzmi. Całkowita transparentność jeszcze bardziej obniża ryzyko. Inwestorzy mogą liczyć na zysk w wysokości co najmniej 12 procent. Nabywca obligacji partycypacyjnych dokładnie wie, w co inwestuje. Zaletą emisji prywatnej jest elitarność. Emitent ma możliwość poinformowania konkretnych osób i instytucji o swoich planach. Inwestor może dokładnie ocenić, co Janvest SA finansuje i jak dobrze zabezpieczona jest transakcja. Trudno w tym scenariuszu o sytuację, w której inwestor traci. Wszystkie transakcje są zabezpieczone na nieruchomościach, a inwestor widzi, na jakich. W każdym przypadku Janvest SA i inwestor otrzymują zwrot pieniędzy łącznie z wypracowanym zyskiem.

  Data dodania: 19 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szybki kredyt gotówkowy przez internet »

  Odnalezienie się w mętnym świecie finansów jest coraz bardziej wymagającym zadaniem. Z pomocą tej strony internetowej wszystko stanie się przejrzyste. Obrazowe kreacje z wielu kategorii tematycznych uwypuklają najważniejsze cechy usług. Wsparte najistotniejszymi parametrami pozwolą wybrać najkorzystniejszą ofertę. Streszczone informacje oraz większe treści będą zastrzykiem bardzo przydatnej wiedzy. Bezcenne wskazówki uproszczą wybór i pozwolą na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Do nieustannie poszukiwanych usług finansowych bez wątpienia nalezą pożyczki gotówkowe. Rynek tego typu usług pożyczkowych podzielił się na zasadniczo dwa segmenty - banki oraz parabanki. Na marginesie nich nich znaczącą renomę uzyskały pożyczki społecznościowe, poprzez platformy pośredniczące pomiędzy osobami prywatnymi. Bezdyskusyjnie wielki udział w rynku mają bankierzy ze swoimi flagowymi produktami – kredytami gotówkowymi. Wielka rywalizacja między nimi sprawia, że oferta kredytowa jest coraz łatwiej dostępna. Niestety nie zwalnia to od sporej ilości złożonych procedur. Opcją oprócz banków, zwłaszcza po kryzysie bankowym stały się parabanki oferujące niewielkie pożyczki spłacane w jednej racie – tak zwane chwilówki, jak i pożyczki ratalne spłacane tak jak kredyty bankowe. Ich paleta ofert jest skierowana przede wszystkim do klientów mających trudności z udzieleniem kredytu w banku, a także do osób z nagłymi potrzebami. Firmy pożyczkowe stosują bardzo tolerancyjne sposoby ustalania wiarygodności klienta, dzięki czemu poniektóre wypłacają kwotę pożyczki w ciągu kilkunastu minut. Minusem natomiast są duże koszty, często sporo przewyższające koszty pożyczki bankowej.

  Data dodania: 19 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Skup starych banknotów »

  Dla wszystkich osób, które chcą sprzedać nieaktualne marki niemieckie, wycofane funty bądź pozostałe wycofane z obiegu banknoty - powstała przedsiębiorstwo 'Wycofane Banknoty'. Jesteśmy w stanie skupić wycofane banknoty z kilkudziesięciu krajów świata, o czym da się dokładnie przeczytać na stronie internetowej. Nasza przedsiębiorstwo płaci za nieaktualne banknoty gotówką zgodnie z przelicznikiem, który podany jest na stronie. Odpowiednie ceny za skup zapewnia nasze długoletnie doświadczenie na rynku związanym z obrotem walut wycofanych. Charakteryzuje nas to, że kupujemy banknoty, których inni nie chcą przyjąć - uszkodzone, wytarte, brudne, wyprane czy też zniszczone za pomocą innego sposobu. Stawki za skup są wtedy proporcjonalne do stanu banknotu. W dodatku zajmujemy się skupem złota, srebra i również złotych monet. Placówka otwarta jest od poniedziałku do soboty, a znajduje się w Warszawie na ulicy Kobielskiej 23.

  Data dodania: 27 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty gotówkowe Rybnik »

  Eksperci Finansowi to specjaliści ekonomiczni z obszaru kredytów i ubezpieczeń pracujący pod aktualną marką na rynku finansowym od 2016 roku. Własne doświadczenie zdobywaliśmy działając samodzielnie w bankach i w najpopularniejszym biurze doradztwa finansowego w Polsce. Posiadamy spore zaplecze profesjonalnych doradców zapewniających doświadczoną obsługę wszelkiego użytkownika jak również partnera. Jesteśmy intensywnie doskonalącym się zespołem śledzącym na dziś wszelkie nowinki na rynku finansowym. W swojej propozycji posiadamy kredyty gotówkowe Rybnik przeszło dwudziestu banków oraz firm finansowych, a wiedza, jaką dysponujemy, pozwoli nam na wybór odpowiedniego wyjścia dla dowolnego kontrahenta.

  Data dodania: 26 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze pożyczki Bydgoszcz »

  Jeżeli chcecie mieć swoje finanse pod kontrolą lub jest Wam potrzebny dodatkowy kredyt, to namawiamy do zaznajomienia się z naszymi usługami. W naszej ofercie znajdziecie w najwyższym stopniu przyjazne kredyty dla firm z odpowiednim oprocentowaniem. Bez liku przedsiębiorstw szuka dodatkowej gotówki, aby mieć warunki się w dalszym ciągu odwijać. Dzięki nam bezspornie uda Wam się ją znaleźć. Wystarczy wyłącznie umówić się na spotkanie z naszymi pracownikami a oprócz tego przedstawić swoje wymagania. My dopasujemy dla Was najlepiej dopasowaną propozycję, dzięki czemu już niedługo będziecie mogli inwestować w rozwój swojej firmy. Pożyczki w naszej firmie możecie zaciągać na wybrany przez siebie cel. My dostosowujemy raty do Waszych możliwości, dzięki czemu wszystko będziecie mogli ze spokojem spłacić. Zachęcamy!

  Data dodania: 16 04 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

(4)

Finanse - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: