Klimatyzacje Podkategoria: Klimatyzacje

Sortuj po:

 • Zawory elektromagnetyczne »

  Jesteśmy firmą, która zajmuje się wszystkim co związane z chłodnictwem a także klimatyzacją. Nasza oferta obejmuje w szczególności takie zadania jak wybór właściwych elementów instalacji, sprzedaż elementów instalacji chłodniczych, usługi serwisowe, zestaw całych zestawów oraz bez liku innych usług. Jest to bardzo istotne z punktu widzenia naszych klientów skoro dzięki skorzystaniu z naszej propozycji wszystko może dostać w jednym miejscu. Dysponujemy daleko wykwalifikowaną kadrą specjalistów, którzy potrafią podołać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Naszym celem jest takie obsługiwanie na rynku by każdy był w sumie usatysfakcjonowany z posiadanych przez siebie instalacji klimatyzacyjnych ewentualnie chłodniczych. Serdecznie namawiamy do skorzystania z usług naszej firmy. Gwarantujemy wysoką jakość.

  Data dodania: 24 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kurtyny powietrzne Wrocław »

  Hurtownia Pefra z Wrocławia zachęca do wypróbowania swojej oferty. Z naszych usług korzystają podmioty gospodarcze, które każdego dnia zajmują się montażem klimatyzacji a oprócz tego wentylacji. O ile szukacie hurtowni, gdzie znajdziecie niskie ceny oraz najlepsze towary, to koniecznie powinniście nas odwiedzić. Klimatyzacja jest takim urządzeniem, które składa się z wielu małych elementów i to u nas naturalnie je otrzymacie. Polecamy Wam: rury spiro, kanały i kształtki okrągłe, siłowniki, tłumiki wentylacyjne, przewody elastyczne, izolacje techniczne, wentylatory, nagrzewnice, klapy przeciwpożarowe a także jeszcze setki innych produktów, które przydają się w toku montażu urządzeń. Jedynie u nas znajdziecie tak znaczny wybór wszystkich towarów. Prócz tego zapewniamy Wam najlepszą jakość obsługi, za sprawą czego możecie być pewni, że Wasze wszelkie zamówienia będą zrealizowane po prawdzie w mgnieniu oka a także fachowo.

  Data dodania: 25 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne centrale klimatyzacyjne »

  Razem z nami stworzycie wysokiej jakości klimatyzację w wielu miejscach. Zachęcamy klientów indywidualnych, właścicieli spółdzielni mieszkaniowych, podmioty gospodarcze do kontaktu a my zaprezentujemy Wam indywidualnie dopasowaną ofertę. Nasze centrale klimatyzacyjne oraz chłodnice wodne nie tylko zapewnią Wam dostawę czystego oraz świeżego powietrza. To także pewność, że zaoszczędzicie na rachunkach eksploatacyjnych. Nie tylko sprzedajemy szwedzkie urządzenia charakteryzujące się najlepszą jakością wykonania, lecz także możecie liczyć na wykonanie odpowiedniego projektu i ich zamontowanie. Na wszelkie zakupione u nas urządzenia otrzymujecie gwarancję. Jeżeli cokolwiek będzie się z nimi działo, to nasz serwis zawsze jest do Waszej dyspozycji. Sprawdź naszą ofertę.

  Data dodania: 01 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie instalacji wentylacyjnych Kraków »

  Samodzielne czyszczenie wentylacji wcale nie jest łatwym zadaniem, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka, z tej racji pożądane byłoby czym prędzej skontaktować się z nami i skorzystać z naszych usług. PORKOM to jedna z niewielu firm w kraju, która trudni się w kompleksowej dezynfekcji wentylacji od a do z. Posiadamy olbrzymie doświadczenie a oprócz tego specjalistyczny sprzęt, za sprawą czego jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych i również najbardziej skomplikowanych zadań. Spośród konkurencyjnych przedsiębiorstw cechuje nas solidność, terminowość a oprócz tego pełen profesjonalizm. Fachowa dezynfekcja wentyla, to najprostszy sposób, tak aby poprawić higienę w wentylowanym pomieszczeniu i również zmniejszyć zużycie energii. Dzięki systematycznemu czyszczeniu wentylacji można także znacząco podnieść jej żywotność.

  Data dodania: 01 07 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Klimatyzacje

(5)

Klimatyzacje - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: