Szkoły Podkategoria: Szkoły

Sortuj po:

 • Język angielski Kraków »

  Czy wiecie, że angielski to w najwyższym stopniu powszechny język na całym świecie? Nieważne, czy jedziecie na ferie za granicę, albo planujecie odbyć poważne rozmowy finansowe z obecnymi klientami z innych krajów - to właśnie język angielski pomoże Wam się porozmawiać z tymi osobami. Stąd, jeżeli jeszcze| nie opanowaliście przyzwoicie tego języka, to zapraszamy do nas. Szkoła językowa Speaking English z Krakowa ma dla Was fantastyczną propozycję, za sprawą czego nauka angielskiego będzie dla Was rzeczywiście przyjemnością. Poprawna oraz płynna komunikacja, słownictwo od samych podstaw do stopnia zaawansowanego, składanie zdań od bardzo prostych, po w wyższym stopniu skomplikowane a zresztą nowoczesne platformy, które bez wątpienia pomogą Wam lepiej przyswoić ten język. Przekonajcie się, że u nas znajdziecie {bardzo dobrych|najlepszych] lektorów.

  Data dodania: 27 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Muzyczna.pl - prywatna szkoła muzyczna Katowice. »

  Prywatna Muzyczna Szkoła Podstawowa “Elementarz” w Katowicach to miejsce stworzone przez wielkich miłośników muzyki i grania na najróżniejszych instrumentach. Swoją pasję do muzyki, do grania, do śpiewania pragniemy dostarczyć kolejnym pokoleniom, wobec tego zapraszamy do zapisywania swoich pociech do naszej placówki edukacyjnej. Szczególnie zapraszamy Rodziców tych dzieci, które już od najmłodszych lat mają pociąg do muzyki i już robią próby samodzielnego grania na najróżniejszych instrumentach. Wasze dziecko na pewno doskonale odnajdzie się w naszej szkole. Nauka gry na saksofonie, nauka gry na wiolonczeli, nauka gry na perkusji, na gitarze i wiele innych - gwarantujemy Waszym dzieciom naukę przy boku najlepszych pedagogów. Nasza szkoła zwraca uwagę na potrzeby każdego ucznia, ponieważ zajęcia odbywają się w mało liczebnych klasach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą placówką edukacyjną. Muzyka to wspaniała rzecz.

  Data dodania: 19 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalnie angielski Wrocław »

  Chcecie nauczyć się dobrze języka angielskiego? Szukacie sprawdzonych osób, które nauczą Was dosłownie wszystkiego od początku? To namawiamy do naszej szkoły Queen's School of English, gdzie spotkacie najlepszych nauczycieli. Nasi native speakerzy a także polscy lektorzy mają odpowiednie uprawnienia a oprócz tego kwalifikacje, dzięki czemu wszyscy z Was ewidentnie nauczą się języka od początku. Zachęcamy Was do zapisywania się na nasze kursy, które przewidziane są dla ludzi o różnych umiejętnościach. Mamy zajęcia dla dorosłych, jak również dla dzieci. Gwarantujemy Wam lekcje w grupach, jak również namawiamy na indywidualne spotkania, które będą dostosowane do waszych oczekiwań. Nasza szkoła to pewność, że w tej chwili zaraz będziecie płynnie władać językiem angielskim, który jest najpopularniejszym językiem na całym świecie.

  Data dodania: 24 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne szkolenie na patent żeglarza jachtowego »

  Szkoła Żeglarstwa Junga zachęca do skorzystania ze swojej propozycji. Jeśli od dawna uwielbiacie wpatrywać się w bezkresną wodę naszego Morza, o ile uwielbiacie uczestniczyć w najróżniejszych rejsach jako pasażer i chcecie być pełnoprawnym członkiem załogi, to koniecznie musicie zapisać się do nas na warsztaty. Waszym przeznaczeniem jest woda, toteż należałoby to wykorzystać. Organizujemy różnorodne szkolenia, po których będziecie mogli zostać członkami różnych załóg. Sami będziecie mogli za pewien czas usiąść za sterami jachtów. Zachęcamy na szkolenie na patent jachtowego sternika morskiego. Zapewniamy Wam, że szkolenie na patent sternika jachtowego prowadzone są przez same znakomitości. Nauczymy Was wszystkiego, abyście mogli wyruszyć w upragniony rejs. Zachęcamy Was do skorzystania.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Http://zsk.szkola.pl : liceum ogólnokształcące Nowy Sącz »

  Serdecznie zapraszam na stronę internetową Zespołu Szkół Katoliockich z Nowego Sącza. Szkoła katolicka powstała w dniu 1 września 1993 roku z inicjatywy cenionego matematyka dr Tadeusza Ramsa. Liceum to nie tylko odpowiednio kształci, ale oraz wychowuje. Kształcenie w szkole ma charakter bardzo zindywidualizowany a oprócz tego zezwala na niezwykle aktywny rozwój, jeżeli licealiści zechcą w sumie wykorzystać oferowane im szanse. Uczeń ma okazję spotkać się z wybitnymi naukowcami, którzy goszczą w szkole w ramach 'Klasy Uniwersyteckiej KUL'. Życie w szkole przebiega w rodzinnej, pełnej miłości atmosferze. Nauczyciele wspierają swoich uczniów na każdym kroku. Kadra pedagogiczna jest niezwykle pozytywnie nastawiona do licealistów. Celem szkoły jest zagwarantowanie uczniom dobrych warunków do rozwoju a także nauczyć odpowiednio języków obcych. Za dobre sprawowanie organizowane są wycieczki.

  Data dodania: 25 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Nauczanie domowe »

  Każdy z nas ma jakieś zainteresowania, które pragnie rozwijać. Nigdy nie powinniśmy się poddawać i rezygnować po pierwszej porażce. Nasze hobby sprawia, że jesteśmy wyjątkowi. Warto jest również podzielać je z innymi, aby móc wymieniać się doświadczeniem. To sprawia, że stajemy się specjalistami w konkretnej dziedzinie. W rozwijaniu pasji i zainteresowań pomóc może Centrum Edukacyjne. Placówka posiada szeroką ofertę różnego rodzaju zajęć dodatkowych. Skorzystać mogą z niej uczniowie odbywający nauczanie domowe w tej szkole. Każdy uczeń szkoły podstawowej, gimnazjum lub liceum w dowolnym momencie może zmienić tryb i nie rezygnować z tychże zajęć. Doświadczeni oraz wykwalifikowani pedagodzy dostosowują tempo oraz program do indywidualnych potrzeb naszych pociech. To świetne rozwiązanie, aby móc się rozwijać, a także jednocześnie kształcić na wysokim poziomie. Szkoła stawia przede wszystkim na jakość oraz wysoką zdawalność egzaminów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na stronę internetową, aby zapoznać się ze szczegółami oferty.

  Data dodania: 04 04 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

(6)

Szkoły - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: