Firmy według branż Kategoria: Firmy według branż

Firmy według branż - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Nieruchomości zagraniczne »

  Zakup mieszkania czy willi za granica to już konieczność w dzisiejszych czasach. A inwestorzy z Polski coraz więcej inwestują w Turcji, Bułgarii czy w Dubaju. Warto zainwestować także w dom w Hiszpanii i może przeprowadzić się na południe Europy do słonecznej Andaluzji. Agencja Home Marbella trudni się handlem i doradztwem w nieruchomościach zagranicznych na Costa del Sol. Sprawdź ceny tamtejszych nieruchomości i zawitaj do Malagi na oglądanie ofert w Hiszpanii.

  Data dodania: 23 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pianka akustyczna, Maty wygłuszające, Panele akustyczne »

  Firma Sound Solutions z Wrocławia oferuje produkty do wygłuszania pomieszczeń. Stosując nasze rozwiązania do wygłuszania ścian i sufitów możemy poprawić akustykę samego pomieszczenia oraz ograniczyć ilość hałasu jaki się do niego dostaje oraz z niego wychodzi.
  Oprócz wygłuszania pomieszczeń nasze produkty są stosowane również do izolacji maszyn i urządzeń oraz pojazdów.
  W stałej sprzedaży posiadamy: pianki akustyczne, maty wygłuszające, pianki samoprzylepne, piramidki akustyczne, panele akustyczne Sześciokąt.

  Data dodania: 17 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Śrem - Zespół Doświadczonych Stomatologów »

  Jesteśmy zespołem stomatologów, który zwraca szczególną uwagę na zadowolenie pacjentów, a także ich komfort w trakcie wykonywania zabiegów np. periodontologicznych. Co więcej, staramy się, aby każdy zabieg został wykonany jak najszybciej, ponieważ wiemy, że wizyta u stomatologa nie jest dla naszych pacjentów najprzyjemniejszym sposobem na spędzenie popołudnia. Z tego powodu Dentysta Śrem, czyli nasz gabinet jest miejscem, które warto odwiedzić, jeżeli jest taka potrzeba.

  Data dodania: 11 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Sklep dla Twojego biura »

  Podstawą sprawnego funkcjonowania każdej firmy jest odpowiednia organizacja biura. Prawdziwą sztuką jest odpowiednie poukładanie papierów. Produkty te zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów dzięki czemu można je użytkować przez wiele lat. Wykorzystując ofertę sklepu internetowego można w szybki i łatwy sposób zaopatrzyć biuro w niezbędne produkty potrzebne w każdym biurze. Od dobrze zorganizowanego biura zależy jego wydajna praca.

  Data dodania: 04 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Rejestratory temperatury »

  Sklep suchego lodu w swojej bogatej ofercie posiada w ciągłej sprzedaży rejestratory temperatury. Rejestratory są wykorzystywane przez firmy transportowe do transportu produktów w kontrolowanej temperaturze. Stosując rejestratory temperatury można mieć pewność że rejestrują one temperaturę w czasie rzeczywistym. Po zakończeniu transportu dane zachowane w rejestratorze mogą być wydrukowane lub przesłane do komputera. Jest to bardzo ważne dla firm transportowych ponieważ w przypadku zepsucia się przewożonych produktów spożywczych lub farmaceutyków dysponuje się dowodem na poprawność przeprowadzanego transportu. Rejestratory temperatury wykorzystywane są przy transporcie produktów schłodzonych lub zamrożonych. Pozwalają one na pełną kontrolę zimnego łańcucha dostaw. Rejestrator umieszcza się w opakowaniu specjalistycznym w którym przewożone są dane produkty. W przypadku transportu farmaceutyków o różniej temperaturze, rejestratory umieszcza się oddzielnie w każdym opakowaniu lub kontenerze izotermicznym. Rejestrator temperatury można zamówić on-line poprzez odpowiedni do tego formularz zamówień. Istnieje również możliwość zakupu bezpośredniego w sklepie suchego lodu.

  Data dodania: 22 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy »

  Organizatorzy imprez okolicznościowych, firmowych lub eventów starają się aby ich wydarzenie był jak najbardziej atrakcyjne. Aby tak się stało należy połączyć wiele elementów składowych aby dana impreza była atrakcyjna. Pierwszym elementem na który należy zwrócić uwagę są dekoracje światłem które obecnie zdobywają furorę. Obecnie dekoracje świetlne spotykana są również podczas wesela ponieważ przepięknie uszlachetniają ten jedyny w życiu dzień. Dekoracje świetlne wprowadzają odpowiedni charakter na imprezie budując atmosferę. Dzięki takim dekoracjom można podkreślić niektóre miejsca w budynku które maja największe znaczenie dla organizatorów. Pokazy laserów oraz deszcz baniek mydlanych wpływają na nastrój pobudzając imprezowiczów do zabawy. Inną atrakcją również często spotykaną podczas imprez jest gęsty biały dym pochodzący z sublimacji suchego lodu. Podczas sublimacji, suchy lód ponownie zamienia się w dwutlenek węgla z którego został wyprodukowany. Obłoki gęstego dymu puszczane są z wytwornicy dymu pad nogi imprezowiczów. Wygląda to zjawiskowo w połączeniu z kolorowym światłem. Na każdej imprezie nie może zabraknąć odpowiedniej oprawy muzycznej za którą odpowiedzialny jest dj. Dj na imprezę musi dysponować repertuarem muzycznym który jest zgodny z charakterem imprezy. Na imprezie firmowej potrzebne są inne utwory muzyczne niż na imprezie integracyjnej. Łącząc poszczególne elementy w całość można później powiedzieć czy impreza należała do udanych.

  Data dodania: 19 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Norma Standard2 »

  Norma Standard2 to najnowsze rozwiązanie jakim może pochwalić się warszawski producent oprogramowania dla budownictwa - firma Athenasoft. System doskonale sprawdza się w rodzinnych małych biznesach oraz w dużych korporacjach, gdzie niezbędne jest przygotowanie dokumentacji kosztorysowej inwestycji. Zapraszamy po więcej informacji.

  Data dodania: 05 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Insert GT »

  Oprogramowanie Insert są to programy dedykowane do prowadzenia działalności gospodarczej. Obecnie najważniejszą funkcją oprócz podstawowych funkcjonalności programów handlowych, księgowych jest obsługa Jednolitego Pliku kontrolnego umożliwiająca wysyłkę do Urzędu skarbowego dokumentu w odpowiednim formacie. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją od firmy Insert.

  Data dodania: 24 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Beton ognioodporny | Ceramic »

  Interesują Cię materiały ogniotrwałe i masz problem ze znalezieniem propozycji, które odzwierciedlają Twoje oczekiwania? Jeżeli tak, warto zapoznać się z ofertą, którą ma Ceramic. Niewykluczone, że od razu pojawiło się pytanie, dlaczego warto postawić na oferowane przez nas materiały ogniotrwałe? Stawiając na oferowaną przez nas pomoc, wybierasz to, co najważniejsze, czyli jakość. Naturalnie wszystkie produkty mają niezbędne atesty. Jeśli są jakieś pytania, najlepszym rozwiązaniem jest zapoznanie się z naszą ofertą.

  Data dodania: 15 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie bydgoszcz »

  Związek między kobietą a mężczyzną jest czymś co niezmiernie ciężko określić. Tutaj wszystko zależy przede wszystkim od podejścia. Niewątpliwie dla trwałości uczucia musi pojawić się miłość. Owo ona jest podstawą wszystkiego, ale też wymaga ciągłej pielęgnacji. Bez starania się nie ma najdrobniejszej mowy o tym, aby mówić o szczęśliwym związku. Niewątpliwie niezwykłym zatwierdzeniem miłości jest zawarcie związku małżeńskiego. Wtenczas wideofilmowanie toruń jest jak najbardziej wskazane, gdyż dzięki niemu uzyskamy pamiątkę do końca życia. Dlatego niezwykle serdecznie polecamy nawiązać współpracę z Vivi STUDIO. Ekspertów owej działalności pasjonuje filmowanie i fotografowanie emocji między ludźmi oraz opowiadanie ich historii. Mają oni niezwykle wielkie doświadczenie. Więcej wiadomości, a jeszcze portfolio na: vivistudio. pl.

  Data dodania: 13 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Opinie o firmie gms »

  Kamery cofania pojawiają się w jeszcze większej liczbie samochodów. To przydatne rozwiązanie nie tylko ułatwia manewrowanie samochodem, lecz też doniośle poprawia bezpieczeństwo. Nie można z nich powstaje w polskiej firmie, która wytwarza produkty cieszące się ogromną renomą w całej Europie. Dzięki używaniu jedynie oryginalnych części topowych producentów i również rozbudowanemu działowi badań i rozwoju, może projektować a oprócz tego wdrażać autorskie rozwiązania, które wpływają na to, że kamera cofania nie zawodzi w żadnych warunkach atmosferycznych. Chlubą firmy są również stacje dedykowane, które zamawiają przedsiębiorstwa z wielu krajów. Każdy video rejestrator poddawany jest kontroli jakości przed sprzedażą, zatem inwestują w nie również samorządy, wyposażające w te kamery swoją flotę autobusów, trolejbusów czy zakładając je w tramwajach.

  Data dodania: 12 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie polsko francuskie »

  Współczesne czasy dostarczają ludziom ciąg opcji. Jest to zauważalne w owym, iż faktycznie nie ma żadnych poważnych przeszkód, aby wyjechać za granicę. Ludzie jeżdżą w różnorakim celu. Nierzadko jest to urlop, czy chęć zagwarantowania sobie i rodzinie lepszego bytu. Choć dzisiaj większość porozumiewa się po angielsku to tak faktycznie nie jest on tak łatwy jakby mogło się wydawać. Bowiem często kontakty międzynarodowe przybierają urzędowy charakter, tudzież to wiąże się ze znajomością języka na poziomie zaawansowanym. Dlatego zalecamy tłumaczenie polsko angielskie prowadzone przez biuro tłumaczeń MTR. Na swoim koncie ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie. Oferta jest potężna oraz zawiera między innymi: tłumaczenia ustne, pisemne, symultaniczne, przysięgłe oraz mnóstwo kolejnych.

  Data dodania: 10 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wózki Nowy Sącz »

  Kiedy zacząć zakupy jak spodziewamy się niemowlęcia? Jest to pytanie, które zadaje sobie wiele par. Tak faktycznie wszystko zależy od nas samych. Jedni od razu wyruszają na drobne zakupy, zaś inni wyczekują z nimi na ostatnie tygodnie ciąży. Jednak warto na pewne zakupy przeznaczyć sobie większa ilość czasu. Są to między innymi: łóżeczko, bądź także wózek. Wiadomo, że nie wybierzemy pierwszych lepszego. Jeśli poszukujecie internetowy sklep dziecięcy nowy sącz, jaki ma niezwykle dużą propozycję zapraszamy by zajrzeć na stronę internetową DANEX. Rozumiejąc jak istotne jest zabezpieczenie dzieciątek wszystkie wózki, a również między innymi chodziki, leżaczki oraz sporo innych, wykonanych jest szczególnie solidne oraz z bardzo trwałych materiałów. Warto wspomnieć, iż wszystko w nadzwyczaj przystępnych kwotach.

  Data dodania: 07 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Promiennik podczerwieni »

  Firma Halzet od wielu lat zajmuje się produkcją wysokiej klasy halogenowych promienników podczerwieni oraz żarówek halogenowych i również lamp na podczerwień. Przedsiębiorstwo cieszy się międzynarodową sławą, którą zdobyła dzięki doskonałej klasy swoich towarów. Oferowane przez nią promienniki, mogą mieć zastosowanie w różnorakich branżach, w tym w branży kosmetycznej, spożywczej oraz w branży papierniczej. Można je również wykorzystać do użytku domowego. Promiennik jest nowoczesnym systemem energooszczędnym, który przetwarza energię elektryczną w ciepło w postaci promieniowania podczerwonego. Promiennik podczerwieni znajdzie przede wszystkim zastosowanie w podgrzewaniu hal sportowych, w kościołach, można go też wykorzystać do stworzenia kurtyny powietrza, która będzie chronić ocieplaną przestrzeń, przed przenikaniem do niej zimnego powietrza. Promienniki odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia, są estetyczne a oprócz tego łatwe w montażu. Ich największą zaletą jest oszczędność energii jaką gwarantują, za sprawą czego można zaoszczędzić na rachunkach za strumień.

  Data dodania: 30 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wykrywacz nieszczelności »

  Przedsiębiorstwo Agam od ponad 25 lat funkcjonuje w zakresie produkcji i również dystrybuowania materiałów do uszczelniania, lutowniczych a oprócz tego chemii instalacyjnej. Oferta firmy jest skierowana zarówno do odbiorców w kraju a także zagranicznych. Przedsiębiorstwa Agam oferuje osobom oraz firmom, które trudnią się szeroko pojętym instalatorstwem, materiały poślizgowe a także materiały uszczelniające, wśród których mieści się m. in. pasta uszczelniająca, nić uszczelniająca, taśmy teflonowe, silikon higieniczny itp.. Ponadto oferta przedsiębiorstwa obejmuje materiały lutownicze dla przemysłu a także materiały lutownicze do montażu. W tej sekcji znajduje się m. in. pasta do lutowania, spoiwo do lutowania, topik lutowniczy, a oprócz tego szczotki do czyszczenia rur. Na dodatek Agam oferuje aerozole techniczne i również przybory instalacyjne.

  Data dodania: 29 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kije snookerowe - http://www.makmarketing.pl »

  Z graniem w bilarda jest jak ze śpiewem - każdy może to robić bez względu od predyspozycji i wrodzony talent. Po poznaniu tajnik tego niezwykle fajnego sportu, dojdziemy w pewnym etapie do wniosku, że aby zostać o niebo lepszym, będziemy wymagać konkretnego, profesjonalnego wyposażenia. Nie ma albowiem mistrzów, którzy nie dbają o aktualnie używany osprzęt. Kije bilardowe to oczywiście najistotniejszy obiekt w ekwipunku bilardzisty. Czołowi gracze mają ich sporo, powiem więcej kilkaset. Jest to element mówiący o perfekcji w grze. Wskazane jest skorzystać z tego typu sprzętu, który będzie odpowiadał naszym cechom budowy ciała oraz sposobie gry. Sklep X oferuje najróżniejsze kije bilardowe, przeznaczone zarówno dla początkujących graczy, jak a oprócz tego dla tych, którzy zjedli zęby w tej dziedzinie sportu. Pożądane byłoby skorzystać z profesjonalnego doradztwa, które pozwoli radować się grą na lepszym poziomie.

  Data dodania: 29 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Serwis klimatyzacji Kwidzyn »

  Klimatyzacja, wentylacja oraz rekuperacja - to branże, którymi kompleksowo zajmuje się Refsystem Invest. Pomaga na etapie wyboru rozwiązań, trudni się montażem, oraz opiekuje się Klientem na etapie serwisu. Przedsiębiorstwo para się również systemami do kierowania inteligentnych domostw FIBARO. Refsystem Invest jest częścią grupy kapitałowej Iglotech oraz oferuje usługi dla firm oraz klientów indywidualnych. Ma doświadczenie w realizowaniu zleceń dla sektora publicznego i w pracy na sporych obiektach przemysłowych, między innymi w fabrykach. Przedsiębiorstwo stawia na jakość usług, otóż na kwalifikacje własnych pracowników, oraz precyzję a oprócz tego sumienność wykonania a także zrealizowanie zamówień punktualnie. Refsystem Invest inwestuje w innowacyjne rozwiązania a także w kompleksową obsługę klienta w temacie wykonawstwa, i również w obszarze nadzoru a oprócz tego dokumentowania.

  Data dodania: 29 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Cynkowanie mazowieckie »

  Jako jedna z niewielu firm w kraju oferujemy Wam fachowe cynkowanie ogniowe w niezwykle przystępnej cenie. Zatrudniamy najlepszych fachowców w swojej branży i również używamy specjalistycznego sprzętu, dzięki czemu potrafimy podjąć się zrealizowaniu nawet najcięższych a oprócz tego w najwyższym stopniu skomplikowanych zleceń. Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas bardzo duży znajomość rzeczy, rzetelność i terminowość w wykonywaniu przyjętych zleceń. Cynkowanie ogniowe bynajmniej nie jest tak prostym zadaniem, pozornie to mogło zdawać się na pozór, dlatego też warto skorzystać z naszej pomocy. Warstwa cynkowa to najłatwiejszy i również najlepszy sposób, tak aby wzmocnić stal. Dzięki cynkowaniu ogniowemu nie ma wymagania konserwowania, a okres ochrony części budowlanych zwiększa się nawet do (pięćdziesięciu lat|50 lat|kilka dekad}. Powłoka cynkowa bez zarzutu odnajdzie się w przypadku wolnych przestrzeni i krawędzi.

  Data dodania: 29 04 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Firmy według branż

(4)

Firmy według branż - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: