Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

Sortuj po:

 • Ośrodek szkolenia kierowców częstochowa »

  Dzisiaj mamy do dyspozycji niezwykle dużo udogodnień, lecz sporo z nich wymaga wcześniejszej nauki. Tak z pewnością dzieje się w wypadku motoryzacji. Na pewno jeżdżenie własnym autem jest o mnóstwo bardziej wygodne niżeli poruszanie się publicznymi środkami transportu. W owej drugiej kwestii musimy liczyć się z wieloma utrudnieniami jak np. spóźnienia, jednakowoż niemili współpasażerowie. Chociaż, aby jeździć samemu samochodem to niezbędna jest znajomość przepisów, natomiast ponadto umiejętność prowadzenia auta. Zatem tak konieczne jest prawo jazdy. Wszelka jazda bez niego jest złamaniem przepisów, a jeszcze stanowi ogromne ryzyko na drodze. W osk częstochowa doskonale przygotują Państwa do egzaminu na prawo jazdy. Tam kursy obejmują 30 godzin teorii oraz tyle samo czasu jest przeznaczone na jazdy. Cena nie jest wygórowana. Mianowicie wynosi 1500 zł, tudzież studenci plus uczniowie płacą o 100 zł mniej. W razie pytań niezmiernie serdecznie namawiamy do kontaktu telefonicznego albo drogą elektroniczną, bądź do przyjścia osobiście.

  Data dodania: 21 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Asystentka stomatologiczna Tarnów »

  Szkoły policealne dają szansę rozwoju wszystkim tym, którzy pragną kontynuować naukę, ale nie na studiach wyższych. Pozwalają bowiem zyskać konkretne a oprócz tego pożądane na rynku umiejętności. Nasza Niepubliczna Szkoła Biznesu kształci na popularnych kierunkach - terapeuta zajęciowy, higienistka stomatologiczna, technik dentystyczny czy też opiekun medyczny. Przygotowujemy do pracy w branży medycznej, w której praca 'znajdzie się' zawsze. Nie nauczamy przyszłych bezrobotnych! Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, docenianą i wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, odpowiednio wyposażone pracownie a także własną bibliotekę. U nas zdobędziesz niezbędną wiedzę. A wszystko to w miłej i przyjaznej atmosferze! O przyjęciu decyduje kolejność wpływu zgłoszeń z tej przyczyny śpiesz się dlatego że liczba miejsc jest ograniczona!

  Data dodania: 19 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia kosztorysowanie »

  Warto dobrze zainwestować w swoje umiejętności, które pozwolą nam podnieść swoje kwalifikacje oraz kompetencje. Zapraszamy do uczestniczenia w organizowanych przez naszą firmę kursach kosztorysowania z branży budowlanej. Trzy etapowe szkolenie umożliwia zapoznanie się z podstawami kosztorysowania w teorii, a pozostałe dwa na przepraktykowanie wiedzy w programie Norma. zachęcamy do skorzystania.

  Data dodania: 20 01 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

(4)

Kursy i szkolenia - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: