Żeglarstwo Podkategoria: Żeglarstwo

Sortuj po:

 • Rejsy dla płetwonurków Łeba »

  Myślisz o rejsie kutrem? Często śnisz ażeby złowić jedyną w swoim rodzaju sztukę? Nie jesteś w posiadaniu wszelako łódki, bez której nie da się przecież tego zrealizować? Kuter pływający pod nazwą ALVAN zawiezie wasze marzenia w wyprawę na dorsza i wycieczkę po Bałtyku. Wyprawa na dorsza, to także wymarzona propozycja również dla osobników lubiących patrzyć ptaki i łono natury. Każdy płetwonurek potrzebujący odkrywać świat pod powierzchnią morza także mogą się do naszej firmy wysłać zgłoszenie oraz zostaną zabrani do magicznych miejsc. Jesteś zaciekawiony żeglarstwem, a może snujesz by zorganizować na kutrze i na Bałtyku niepowtarzalną uroczystość dla wyjątkowej osoby, kogoś kochanego bądź bliskich. Wejdź na naszą witrynę www po więcej informacji.

  Data dodania: 27 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Www.chociansailing.pl 49 er »

  Eksperci w żeglarstwie ? w naszej firmie znajdziecie ludzi, którzy są mającymi duże doświadczenie ekspertami. Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami pod numerem:+48 508 056 424 oraz +48 508 056 423, o ile są Wam niezbędni profesjonalni doradcy. Zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji. O żeglowaniu wiemy rzeczywiście wszystko. Oferujemy Wam najlepszy osprzęt żeglarski, bez którego nie prawdopodobnie się odbyć żadna podróż. Gwarantujemy Wam przybory do takich klas, jak: 470, 420, Optimist, 49er, 29 er, FX. W asortymencie naszego sklepu dostaniecie również bardzo popularne, angielskie łódki typu Topper. Prócz tego mamy także regatowe żagle, maszty a także osprzęt, włoskie łódki, japońskie żagle, odpowiednie ubrania na rejs a także wiele innych. Dokładamy wszelkich starań, by w Wasze ręce trafiał przybory wysokiej jakości. Namawiamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

  Data dodania: 14 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • LIK Czarter »

  Czarter w firmie LIK Czarter gwarantuje ci bezpieczeństwo i odpoczynek podczas rejsu. W ofercie znajdziesz jachty przeznaczone dla osób z uprawnieniami sternika, jak również łodzie motorowe, którymi pływać może każdy. Dostępność wielu modeli gwarantuje, że każdy wyszuka łódź odpowiednią dla jego potrzeb; niezależnie od celu Twojej podróży, czy czasu trwania rejsu.

  Data dodania: 08 04 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Żeglarstwo

(5)

Żeglarstwo - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: