Strony związane z hasłem 'rehabilitacja dzieci w Gdańsku':

Sortuj po:

 • Fizjoterapia niemowlat Gdansk »

  Mózgowe porażenie dziecięce w Trójmieście jest zaburzeniem dotyczącym sfery stałych zaburzeń. Jest ono między kolejnymi przyczyną ograniczenia w pełnieniu codziennych czynności. Można stwierdzić, iż mózgowe porażenie dziecięce jest zaburzeniem wrodzonym, bowiem powstaje ono podczas życia płodowego. Przez toż schorzenie dziecko posiada zaburzenia motoryki, tudzież także percepcji plus czucia, ponadto jest opcja wystąpienia epilepsji, bądź problemów mięśniowo-szkieletowych. W tymże wypadku rehabilitacja dzieci w Gdańsku jest wskazana.
  Przeto zachęcamy zastosować z usług Pana Michałowicza, który spośród owego zakresu ma bogate doświadczenia, a dodatkowo zdolności dla Gdyni, Sopotu oraz Gdańska jak np. rehabilitacja po wylewie mózgu, leczenie choroby de Quervain ewentualnie po uszkodzeniu chrząstki trójkątnej lub ścięgien plus stawów dłoni.
  Złamania kości dłoni i nadgarstka zaś np. uszkodzenia więzadeł tudzież ścięgien dłoni plus fizjoterapia po złamaniu kości łódeczkowatej. Łokieć tenisisty lub również łokieć golfisty, łokieć miotacza, urazy stawów łokcia oraz barku.
  Neurologiczna rehabilitacja po udarze mózgu zaś także rehabilitacja ortopedyczna po złamaniu ewentualnie po wypadku.
  Posiada jeszcze rehabilitację po zerwaniu mięśnia tricepsa ewentualnie po artroskopii w Sopocie, rehabilitacja po osteotomii dla Gdańska, lub jeszcze np. rehabilitacja po tętniaku ewentualnie po wylewie do mózgu.
  Dzięki jego profesjonalizmowi otrzymają Państwo wszelką niezbędną pomoc. Jego oferta jest sprowadzona nie tylko do dzieci, które cierpią na porażenie mózgowe, lecz także do osób po kontuzjach, jednakowoż mających inne schorzenia.
  Dlatego skłaniamy do skorzystania z jego usług, zaś w razie pytań ewentualnie chęci skontaktowania się na wizytę jest możliwość kontaktu telefonicznego: 796 720 820.

  Data dodania: 10 10 2018 · szczegóły wpisu »