Stomatologia Podkategoria: Stomatologia

Sortuj po:

 • Implanty szczecin »

  Implanty stomatologiczne, czyli tytanowe śruby, naśladujące korzeń zęba, wykorzystywane są w stomatologii od dawna i nie są już żadną nowinką medyczną. Sama procedura wszczepiania implantów przeprowadzana jest na jednej wizycie w znieczuleniu miejscowym. Często jest to zabieg dużo prostszy niż usunięcie ósemki. Bardzo ważne jest, aby pacjent ściśle współpracował z lekarzem, wtedy implanty Szczecin będą miały możliwość przyjęcia się. Przez kilka następnych godzin pacjent powinien przykładać do twarzy okłady chłodzące. Przez kilka dni unikać gorących pokarmów i płynów oraz zrezygnować z wysiłku fizycznego. Ważna jest też odpowiednia higiena jamy ustnej. Niewskazane jest również palenie papierosów.

  Data dodania: 24 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog białystok »

  Stomatologia Medix to nowoczesny gabinet znajdujący się w Białymstoku prowadzony przez dr Ewę Duraj. Celami, dla jakich pracują lekarze w klinice jest zadowolenie pacjenta oraz ich piękne uśmiechy. Gabinet jest wyposażony w nowoczesne przyrządy i sprzęty, dzięki czemu leczenie odbywa się bez bólu i miłej i spokojnej atmosferze. Specjalnością kliniki są zabiegi leczące okluzję, zgrzytanie i ścieranie się zębów, a także ortodoncja, chirurgia stomatologiczna czy implanty. Każdy stomatolog Białystok pracujący w klinice ciągle dokształca się na różnorodnych kursach w Polsce, jak i zagranicą.

  Data dodania: 22 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny dentysta Piła »

  Szukasz pomocy ze strony stomatologa? Zapraszamy do jak prędkiego zapoznania się z gabinetem stomatologicznym Twój Stomatolog. Każdy dentysta z tego gabinetu może się pochwalić odpowiednim poszerzaniem wiedzy, w trakcie rozmaitych kursów a także szkoleń. Jeśli chodzi o dowody dotyczące uczestnictwa w kursach czy też szkoleniach, powinno się zwrócić uwagę na certyfikaty znajdujące się w gabinecie. Natomiast, jak wszystkim powinno być bez wątpienia, z początku było ukończenie studiów dentystycznych. Wbrew wszystko masz jakieś wątpliwości związane z gabinetem? Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej gabinetu. Jeśliby mimo tego coś było niejasne, prosimy o kontakt. Zapewniamy, że z szacunkiem oraz uczciwością udzielimy odpowiedzi na każde zadane pytanie. Dobro pacjenta jest najistotniejsze niezależnie od sytuacji.

  Data dodania: 19 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Implanty zębów warszawa »

  Wielu ludziom wydaje się, że ceny implantów zębów są dość wysokie ? właśnie dlatego wahają się i nie decydują się na ich wstawienie. Okazuje się jednak, że koszta są względne - konwencjonalne leczenie, jak np. założenie stałego mostu pełnoceramicznego, może być o wiele bardziej bardziej kosztowne, niż implanty zębów Warszawa. Implanty zakładane w klinice Impladent to Straumann (system szwajcarski, 10 lat gwarancji), Ankylos Xive (system niemiecki), Alpha Bio (system izraelski), MIS (system izraelski, gwarancja dożywotnia), ZIMMER (system amerykański, 10 lat gwarancji), Biomet 3i (system amerykański, 5 lat gwarancji) i Nobel Biocare (system szwedzki, 10 lat gwarancji).

  Data dodania: 22 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Ostrowiec »

  Chciałbyś mieć zadbany uśmiech? ale boisz się bolesnego leczenia? Z nami Twoje wątpliwości odejmą w niepamięć. Nasz specjalistyczny gabinet stomatologiczny świadczy usługi między innymi z zakresu wybielania zębów, endodoncji czy stomatologii dziecięcej. Nasi pracownicy posiadają długoletnie doświadczenie potwierdzone licznymi dyplomami. Wiemy jak istotna jest w naszej branży solidność i wysoka jakość. Dlatego też dążymy do tego, aby w naszych działaniach bazować na innowacyjnych rozwiązaniach. W naszym gabinecie już od progu powita Was nasz zespół służący fachową radą. Zaufaj doświadczeniu naszych lekarzy. Pozostajemy do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu.

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Stomatologia

(4)

Stomatologia - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: