Uzależnienia Podkategoria: Uzależnienia

Sortuj po:

 • Leczenie alkoholizmu Piotrków Trybunalski »

  Nigdy nie jest za późno, żeby odmienić własne życie. Trzeba starać się żyć lepiej, tudzież już wyjątkowo w sytuacji, gdy posiadamy świadomość tegoż, iż jest negatywnie. W kłopoty można popaść z rozmaitych powodów. Charakterystycznym jest na pewno styl życia, stosunki z rodziną, bądź kolegami lub praca. Wszelakie wydarzenia życiowe warunkują stan w którym się odnajdujemy. Na pewno uzależnienie od alkoholu jest stanem, spośród którego szczególnie niełatwo jest odejść i wskazana jest pomoc profesjonalistów. W Twojej Przystani zyskają Państwo leczenie uzależnień alkoholowych łódzkie na największym poziomie. Dodatkowo w tym miejscu otrzymają Państwo zrozumienie oraz pomoc. Warto również nadmienić, że owy ośrodek jest położony nad Zalewem Sulejowskim. Oznacza to, iż jest tam dostęp do wody oraz lasów, zaś toż pomaga w owym, aby się wyciszyć, skupić na terapii oraz móc na spokojnie zastanowić się nad naszym życiem. Dokładniej Twoja Przystań mieści się w Barkowicach przy ul. Spacerowej 18. Zachęcamy także do odwiedzenia strony internetowej: twoja-przystan. pl.

  Data dodania: 22 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień warszawa »

  Ludzie często popadają w nałogi z bardzo wielu względów. Niejednokrotnie są toż niepowodzenia, bądź to rodzinne, czy też zawodowe. Dzisiaj życie jest nadzwyczaj skomplikowane. Szczególnie występuje toż z braku stabilizacji. Tak właściwie nie ma czegoś takiego jak stała praca, bądź dom. Wieczna walka o też sprawy może każdego wyprowadzić z równowagi. Chociaż nie są to jedyne problemy, jakie powodują zły stan psychiczny. Jest ich nadzwyczaj wiele. Na pewno rozpowszechnioną ucieczką od kłopotów jest hazard. Tam ludzie poszukują zapomnienia, a także szansy na lepsze życie. Bezsprzecznie jest toż błędne koło. Przeto terapia hazard warszawa jest niezbędna. Potrzeba przyjąć do wiadomości to, iż nie jest się samemu w stanie wyleczyć z tegoż, czy innego nałogu. W takiej sytuacji bardzo serdecznie polecamy zaczerpnąć z usług Pani Jolanty Szczepaniak, która jest psychologiem tudzież psychoterapeutą, coachem plus ekspertem terapii. Pomogła już niezwykle dużo osobom. Gabinet Pani Jolanty Szczepaniak znajduje się w Warszawie przy ul. Anielewicza 10. Więcej na: szczepaniak-psychology. eu.

  Data dodania: 23 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Częstochowie »

  Coraz częściej słyszymy o tym, że ktoś z naszych bliskich lub ktoś bliski naszym bliskim leczy się psychiatrycznie lub chodzi na psychoterapię. Jeszcze niedawno były to sprawy, które wywoływały lęk, wstyd, o których się nie mówiło. Czasy się zmieniły, pomoc psychiatryczna i psychoterapeutyczna staje się coraz bardziej dostępna i profesjonalna, w oparciu o najnowsze wyniki badań i wciąż ulepszaną metodologię pracy. Jeśli więc zauważasz u osoby, którą znasz, niepokojące objawy obniżonego samopoczucia lub dziwnego zachowania i interpretowania rzeczywistości, wesprzyj ją w decyzji udania się po pomoc specjalisty, lekarza psychiatry lub psychoterapeuty. W Częstochowie takim miejscem jest centrum Mandala, profesjonalny ośrodek psychoterapii Gestalt i poznawczo-behawioralnej. Zapraszamy.

  Data dodania: 25 11 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uzależnienia

(4)

Uzależnienia - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: